Video STYL ke stažení
OSTATNÍ 23.12.2007

Nový FreeSkiing.cz(.sk) je tady!

NewTak je to konečně tady - připravili jsme si pro vás Vánoční dárek - nový web. A pozor - nezměnil se jenom design, ale taky přibylo nebo se změnilo pár funkcí - chcete vědět víc - čtěte dál.

Jak jste si určitě všimli - změnili jsme design - to je na první pohled viditelná změna (doufám ), ale kromě toho jsme předělali několik funkcí (a na dalších pracujeme).

Jo a kdyby jste tyhle věci nemohli najít tak se koukejte do horní části pravého sloupce (chcete přidat článek, tak vlezte do ČLÁNKY,...) 

Co je teda nového?

V podstatě všechny níže popsané novinky jsou dostupné pouze registrovaným osobám - věřím, že pokud už registrovaní nejste, tak tohle vás určitě přesvědčí.

Všichni můžou vkládat články

Ano je to tak - každý si může vložit svůj článek a samozřejmě ho doplnit o fotky, odkazy a další vychytávky. Brzy sem dodám i návod jak na to - ale jelikož jsou zítra Vánoce, tak trochu nestíhám.

Článek se přidá do vašeho osobního profilu a když se nám bude líbit tak ho zveřejníme i na celém webu. Samozřejmě, že nejůspěšnější autory odměníme skvělým dárkem.

Každý může poslat svoji fotku do "Vaše fotky by Amplid"

Když už můžete vkládat články - tak proč rovnou nevkládat i fotky - a navíc, jednou za čas vaše fotky vyhodnotíme a nejlepší/nejpopulárnější patřičně ohodnotíme! Proto neváhejte a vkládejte!

Vložte zajímavá videa rovnou na FreeSkiing.cz(.sk)

Máte svoje video vystavené na webu (třeba na YouTube)? Tak proč ho nevystavit i u nás - ano je to tak, můžete vkládat i videa!

Přidávejte akce do kalendáře

Víte o nějaké super akci nebo ji dokonce sami pořádáte? Pak vám nic nebrání ji přidat do našeho kalendáře a zajistit tak aby se o ní všichni dověděli. A to včetně jejího plakátu!

Navíc každý může dát ostatním vědět, že na té akci bude nebo rád by byl.

Vkládejte obrázky do pokecu!

Jo jo, i do pokecu teď můžete vkládat fotky. A navíc pokec u článků, profilů a středisek je členěný hierarchicky - takže když odpovídáte na nějaký příspěvek, tak se ta odpověď rovnou k němu přiřadí.

Dejte ostatním vědět ve kterých střediscích jezdíte

Přidali jsme novou sekci "STŘEDISKA" jejím smyslem není mít kompletní databázi středisek, ale mít tam ta střediska kde jezdíte. Proto máte všichni možnost tam jakékoliv středisko přidat. A nemusíte přidávat nějaké sáhodlouhé popisy - stačí klidně stručné info co je tam zajímavého. A pokud tam někomu bude něco chybět, tak to klidně může připsat do pokecu pod střediskem. Ten se dá taky dobře využít pro průběžné informace o sněhových podmínkách nebo třeba na domluvení se kdy a s kým tam vyrazíte (proto jsme zrušili sekci ChicTam).

Soutěže pro vás

Celoročně se budeme snažit pro vás připravovat atraktivní soutěže.

Vaše profily

Na celém webu můžete nejrůznějším způsobem dávat ostatním najevo co se vám líbí, kde vás můžou potkat atd... no a ve vašem profilu se s tím můžete pochlubit s ostatními.


No takže to by byly ve zkratce novinky - brzy budou následovat upřesňující články (jak vkládat články, obrázky do pokecu, videa, jaké boudou odměny v Amplid galerii atd...)

Zatím bych byl strašně rád, kdyby jste svoje názory na nový web vyjádřili v diskusi.

počet reakcí: 0 | přečteno: 48977x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
AUTOR:
MATiO - FreeSkiing.cz

ukaž profil

vypiš pouze jeho články

ČLÁNEK:

byl už přečten 48977x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

  • 2,98/5 vloček.
  • 1/5 vloček.

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama