Video STYL ke stažení
OSTATNÍ 1.2.2007

Reklamační řád zásilkového prodeje FS-shop

Potřebujete reklamovat zboží z našeho shopu - tady se dočtete jak!

Server FreeSkiing.cz(.sk) , stanoví pro případ reklamace zboží následující postup.

 1. Kupující je povinen zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu po jeho převzetí. Převzetím se rozumí předání zboží dopravcem (např. Česká pošta) zákazníkovi.
 2. Při zjištění poškození balíku je nutno podat o tomto stavu zprávu České poště v místě bydliště nejpozději do dvou pracovních dnů a současně prodejci do tří pracovních dnu po převzetí.
 3. Kupující musí oznámit zjištené vady prodejci písemně na adresu prodejce. V oznámení musí kupující uvést zjištěné vady a musí uvést nárok, který v důsledku vady uplatňuje.
 4. Kupující v důsledku vady zboží může uplatnit následující nároky: dodání chybějícího zboží – přiměřenou slevu z kupní ceny – odstoupení od smlouvy.
 5. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit číslo objednávky a vlastní reklamované zboží.
 6. Kupující při uplatňování reklamace vyplní reklamační formulář a zašle ho písemně faxem nebo poštou na adresu prodejce (nejraději společně s reklamovaným zbožím).
 7. Reklamace se vyřizují na adrese distribuce prodejce, tj.:

  Martin Klika
  Čechova 2204
  75661 Rožnov p. R.

POZOR!!!
Jelikož zboží nemáme skladem ale vyrábíme ho průběžně podle objednávek je možné, že bude vyřízení vaší reklamace nějakou dobu trvat. Prosíme o trpělivost.


Záruka vrácení peněz:

Ochranná 14-ti denní lhůta v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku na vrácení zboží bez udání důvodů NELZE UPLATNIT !!!! Tato zákoná lhůta se nevztahuje v souladu s § 53, odst. 7 občanského zákoníku na trička a mikiny vyrobené na zakázku. Všechny vyobrazené motivy v FS-shopu FreeSkiing.cz(.sk) jsou vyráběny zakázkovou metodou. Na takto vyrobený textil se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců.


Možnost výměny objednaného textilu za větší nebo menší velikost

Motivy, které nejsou označeny jako "tvojetriko.cz" je možno vyměnit za větší nebo menší velikost zdarma. Výměna proběhne následovně:

 • zboží zabalte a pošlete na adresu: Martin Klika, Čechova 2204, 75661 Rožnov pod Radhoštěm, jakmile nám zboží bude doručeno, zašleme požadovanou velikost. POZOR !!! Nelze měnit ani barva ani jiný motiv potisku.

U motivů s označením "tvojetriko.cz" bohužel tato výměna nelze uplatni.

počet reakcí: 0 | přečteno: 10900x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
AUTOR:
MATiO - FreeSkiing.cz

ukaž profil

vypiš pouze jeho články

ČLÁNEK:

byl už přečten 10900x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama