Video STYL ke stažení
MULTIMÉDIA 11.6.2015

Nový freeski film eXcelent separation už tento podzim

eXelent separationJsou to již 4 roky, co se nejlepší čeští freeskieři předvedli v úspěšném freestylovém filmu Ultim8 Separation. Ten byl dokonce vybrán mezi nejlepších 25 freeski filmů na světě na prestižním festivalu IF3. Teď přicházejí se zbrusu novým filmem eXcelent Separation a bude to opět velkolepá podívaná.

Díky podpoře piva značky eXcelent dostali tvůrci možnost vydat se na zasněžené hory, do upravených snowparků, ale také se prohánět na překážkách ve městech. Přejeli nespočetné množství zábradlí či jiných překážek, kolem kterých chodíte každý den. Proto příště dávejte pozor, až v zimě půjdete ve městě po schodech. Prostřednictvím kamery se dále podíváte do nejlepšího snowparku v Evropě Livigno Mottolino, dále rakouského Flachau, či do Slovinska.

freeski video

I samotní jezdci mají slušný arzenál nových triků, které Vám chtějí ukázat. Ve filmu se objeví jedni z nejlepších českých freeskierů: reprezentanti Pepé Kalenský, Robin Holub a Šimon Bartík a dále se představí Jiří Volák, Richard Jurečka, Ondra Beneš a Martin Moudrý.

noční freeski

Těšit se můžete na spoustu originálních hlášek a vtipných situací, které při natáčení nastaly a to vše bez cenzury. O kvalitní záběry se postarali tvůrci z produkce Separation Films, v čele s hlavním kameramanem Lucasem Hermanem.

big air

Celý film bude mít premiéru ve všech velkých městech po republice na podzim 2015, formou netradičních party. Sledujte nás na našem instagramu či facebooku, kde se dozvíte spoustu dalších informací, jak film vznikal a jak pokračuje jeho tvorba.

Hlavní partner filmu:

eXcelent

Partneři filmu:

Red Bull, Kama, Jägermeister, BIOFILMS

Koukni na předchozí filmy Separation:

Separation movie

Ultim8 Separation

Sleduj Separation na: FB:

https://www.facebook.com/separationfilms

Instagram: @separation_films

počet reakcí: 0 | přečteno: 10882x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
AUTOR:
MATiO - FreeSkiing.cz

ukaž profil

vypiš pouze jeho články

ČLÁNEK:

byl už přečten 10882x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

  • 3,02/5 vloček.
  • 5/5 vloček.

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama