<>
Video STYL ke stažení
REPORT 25.3.2015

Návrat k PARTY IN da PARK v Karolínce!

KarolínkaSic trochu opožděně ale přece! Máme tady pro vás report, fotky i video z Party in da Park, která proběhla v Karolínce před dvěmi víkendy. Enjoy!
Rozhodování zda vyrazit do Deštného na Excelent Soldiers, akci nabitou světovou freeski scénou nebo na Party in da Park do Karolínky nebylo zcela jednoduché. Hlas srdce však zněl jasně - Karolínka. Pochmůrné dopoledne rozjasnily okolo oběda paprsky slunce a za doprovodu pohodové hudby se na platformě s jiby rozjel contest, ve kterém se rozdělovalo 5000,- kč. Každý rider, jež zabil čistě odjetým trikem na některé ze 3 překážek, byl následně odměněn. Jakmile měli kluci obálku prázdnou, následoval přesun ke spodnímu kickeru..

Pro contest na skoku, měli kluci nachystaných dalších 5000,- k rozdání. Příjemný skok s cca 10m tablem a dlouhým dopadem doslova vyzýval k hecování a šlo vidět, že si ho všichni maximálně užívali. Padaly stylové rotace do všech stran, přes hlavu i na switsch. Nutno dodat, že kluci na boardech to rozjížděli ve velkém stylu, stejně jako při předchozím contestu na jibbech. Velkým překvápkem byl Kuba Kalina, který na svém snowscootu posílal perfektně protažené triky jako superman tailwhip, can can nebo back flip.

Po kickeru se ještě chvíli shredil spodní danky dick a transfer přes zábro do dvojtrubky. Když se dojezdilo, přesunula se hudba dolů k restauraci a z reproduktorů se začal sunout jeden beat za druhým. Nezbývalo než vyhlásit ridera dne, jímž se mezi skiery stal Ondra Neumann aka „Newman". Ten si na svůj učet připrsal hodnoty jako stylové switch 5tky na kickeru, front 270° out z double kingu nebo třeba stylovou 450°out z danky dicku. Následně se rozjela párty v rytmu raggae a rapu.

Sečteno podtrženo, tento parádní den ztrávený pod slunečným nebem a se spoustou fajn lidí je dalším důkazem toho, že v Karolínce vždy převládá pohodová atmosféra.

Foto: Petr Milerski

Video z akce by Dominik Křenek

počet reakcí: 0 | přečteno: 10554x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
ČLÁNEK:

byl už přečten 10554x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

  • 3,04/5 vloček.
  • 5/5 vloček.

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama