<>
Video STYL ke stažení
OSTATNÍ 16.3.2015

Zájem o Freeskiing stále roste

Jedním z důkazů je velký zájem o swatch skiers cup freestyle,backcountry freeride nedávno uskutečněný freeski závod Swatch Skiers Cup. Právě tento závod, si přilákal velkou spoustu fanoušků. Víc už ale v článku...

Lausanne, SvýcarskoBřezen 6. 2015 – The Freeride World Tour letos zaznamenala v porovnání s loňským ročníkem neuvěřitelný nárust v online sledování. Už v lednu navštívilo profil na Facebooku vice něž 100 000 fanoušků a tento trend pokračoval až narostl do neuvěřitelného konečného čísla 1,5 milionů. O 20% vzrostla za loňský rok rovněž návštěvnost webových stránek. Tato čísla jasně dokazují silnou identifikaci uživatelů s prosazující se online strategií a ukazuje se, že společně s rozšířením zdrojů se tato strategie vyplácí.

Zvyšující se zájem a zlepšení komunikace

Od loňského října do dneška bylo zaznamenáno o 30% vice nových návštěvníků webových stránek a webové stránky byly otevřeny vice než 500 000 krát. To znamená nárust návštěvníků stránek o 20% v porovnání se stejným obdobím v loňském roce. S ohledem na obsah vzrostl o 20% nárust v zobrazení stránek s porovnáním s loňským rokem. Co se týče videí, vezmeme-li v úvahu všechny platformy, od ledna do února byly zobrazeny 4 340 000. Online strategie Čísla jasně dokazuji nejen zvyšující se zájem a rostoucí fanouškovskou základnu, ale rovněž dávají jasně najevo, že nova online strategie přesně odpovídá požadavkům uživatelů dostávat multimediální obsah s jasným soustředěním se na jezdce..

"Analyzovali jsme statistiky a chování našich fanoušků na sociálních sítích, s cílem upravit naši stategii,” říká Gary Eisinger, FWT Manažér digitálních médií.

Abych byl přesnější, pravidelněji zvěřejňujeme příspěvky a hodně používáme fotky a krátká videa, protože to je přesně to, co naši fanoušci chtějí.”

Nová webová stránka

Hlavní změnou oproti loňskému roku je zavedení nové, uživatelský příjemnější a kontaktní (dostupné na jakémkoli médiu) webová stránka obsahující vice informaci. Ta je pravidelně aktualizováná novinkami jak z oblasti Freeride World Tour, tak z oblasti jejich jezdců. Rovněž se ale zabývá oběma náborovými akcemi, Freeride World Qualifier a Freeride Junior Tour. V kombinaci se sociálními sítěmi používající profesionální fotografie a videa se podařilo vytvořit globální online strategii, která dokázala vytvořit větší návštěvnost a interakci. Zejména jsou populární videa, která byla sdílena na mnoha dalších platformách , což samozřejmě ještě zvýšilo dosah zpráv. Např. 640 000 lidí shlédlo online video během týdne, kdy se konal Vallnord Andorra FWT.

freeski world and czech magazine make with heart

V neposlední řadě je rovněž používán Instagram účet a během jediného týdne získal 160 000 likes a vice než 700 komentářu. Nově je FWT aplikace dostupná v App Stores. Jako zvláštní službu si mohou fanouškové nyní stáhnout aplikace FWT App jak na App Store tak na Android Marketu. Myšlenkou je poskytnout fanouškům přímý kontakt a možnost, jak dostat nejnovější informace, sledovat průběžné pořadí, novinky o jezdcích a fotky kdykoli přímo ve svém mobilu. Hlavní výhodou této aplikace jsou neustále aktuální informace z právě probíhajících akcí a případné změny v organizaci. Vše je vytvořeno s myšlenkou na konečného uživatele tak, aby bylo sledování akci, co možná nejjednodušší, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, a aby dovolovala sdílení zážitků s přáteli, kolegy nebo rodinou. Generální Manažér FWT,  Nicolas Hale-Woods je tímto vývojem potěšen a poukazuje na to,že je to rovněž důsledkem zvěřejňování vice zdrojů:

“Za scénou stojí velký produkční tým profesiónalů, jehož cílem je zachytit všechny důležité akce. Je vždy připraven poskytnou množství zdrojů v profesionální kvalitě, kterou chceme sdílet. Je pro nás důlěžité, abychom byli schopni uspokojit obě skupiny – online komunitu a tradiční media, která upřednostňují delší show a psaný obsah.

Uzavírá: ”Je skvělé vidět, že se vše vyplácí a dostává se větší popularity ne pouze Tour a jejim sponzorů, ale rovněž jezdcům.”

Zdroj: FWT a Swtach media.

Oficiální web FWT: http://freerideworldtour.com/

Facebook funpage:  https://www.facebook.com/SwatchSkiersCup?ref=ts&fref=ts

počet reakcí: 0 | přečteno: 10527x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
ČLÁNEK:

byl už přečten 10527x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

  • 3,04/5 vloček.
  • 2/5 vloček.

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama