<>
Video STYL ke stažení
AKCE 29.9.2014

Česká premiéra filmu Twenty

Česká premiéra filmu TwentyServery hivermag.pl a freeride.cz/ski vám přináší českou premiéru lyžařského videa "Twenty", které je již jubilejním 20-tým filmem v řadě od největší freeski filmové produkce Poor Boyz Productions. Akce se uskuteční 5. října v pražském kině Aero a bude zároveň jedna z prvních premiér tohoto filmu v Evropě vůbec s doprovodným programem.

Poslední videjko z dílny PBP bylo připravováno nezvykle tajně. Natáčení probíhalo až do konce srpna a rideři ze sebe dostali to nejlepší. Po intenzivní práci se podařilo začátkem září přijít ven s trailerem a od té doby se objevuje více a více informací, které z "Twenty" dělají jeden z nejočekávanějších filmu letošního roku!

Film v sobě prolíná hlavně záběry z letošní sezóny, kterí jsou okořeněny "flashbacky" z 20-ti leté historie PBP. V můvíčku najdete samá top jména jako je Sammy Carlson, JP Auclair, Pep Fujas, Dane Tudor, McRae Williams, Mike Douglas nebo Max Morello, který zavítá i do Prahy. Asi nejvíce očekávaná část filmu bude o návratu Tannera Halla - živoucí freeski legendy po zranění a PBP jsou přesvědčeni, že o jeho návratu v "Twenty" se bude mluvit ještě dalších 20 let.

Poor Boyz productions - Twenty

Nedělní slavnostní den nebude pouze o filmu. Program začne již několik hodin před samotným promítáním, kdy prostranství před kinem Aero naplní stánky našich partnerů, aby představili svoje produkty na následující sezóny a vy jste si tak udělali obrázek, co na vás freeski společnosti chystají na zimu 2014/2015. Samozřejmostí je afterparty, která volně přejde přímo z promítání na bar a nebudeme se muset nikam přesouvat.

Překvapením pro všechny freeskiery bude i setkání se speciálním hostem, který nás poctí svou návštěvou na této premiéře filmu "Twetny". Vycházející hvězda freeskiingu - Max Morello, nám povypráví více o tomto videu, freeskiingu a jeho plánům na nadcházející sezónu. Doražte si pokec s borcem, o kterém toho v budoucnu ještě mnohé uslyšíme a vy se budete moci pochlubit, že jste se s ním potkali osobně!

Agenda:

15:00 - výstava produktů na zimu 2014/2015
20:30 - premiéra videa Twenty
22:00 - afterparty

Lístky:

110 Kč

Lístky k prodeji na kase kina Aero nebo na adrese - http://kinoaero.colosseum.eu/kino-aero/hall?id=31075

FB: https://www.facebook.com/events/517814878353239

počet reakcí: 0 | přečteno: 2608x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
AUTOR:
MATiO - FreeSkiing.cz

ukaž profil

vypiš pouze jeho články

ČLÁNEK:

byl už přečten 2608x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

  • 2,89/5 vloček.
  • 2/5 vloček.

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama