Video STYL ke stažení
AKCE 6.3.2014

VARS Freeski Camp!

Že jste si letos moc nezajezdili?vars freeski camp 2014 Tak vyražte na Freeski Camp do Francouzského střediska VARS! Víc info najdeš v tomhle článku!

- Vars Freeski Camp 11.4. - 20.4. 2014 -

Letošní zima se nevydařila dle našich představ a mnozí z nás si pořádně ani nezajezdili, proto jsme se rozhodli vás potěšit a uspořádat Freeski Camp v jednom z nejlepších snopwarků v Evropě ve Varsu za účasti oblíbené dvojky trenérů Ondry Beneše a Lukáše Pospíchala. Tuto akcičku si samozřejmě nenechá ujít ani trenér naší freeski reprezentace Roman Dalecký a Marek Skála, což je naše freeski dvojka olympioniků ze Sochi! Za objektivem se bude prohánět náš zkušený fotograf Jirka Novas Novotný!

To hlavní a podstatné, proč jsme se rozhodli pro Vars je kvalita a množství snowparků, sněhová jistota i v dubnu a hlavně ubytování přímo ve Varsu pod snowparkem, takže můžeme jezdit a pilovat triky až do západu slunce.

7 snowparků:

Jako první se nabízí návštěva snowparku Parc des Ecrins, který leží úplně v údolí ve Vars, nad nástupní stanicí lanovky Sibieres. Překážky tvoří převážně raily, ale i vymazlené skoky. Pomocí jednoho z nich je možné přeletět stylově posprejovanou káru. Nacházejí se zde i menší bedny. Sklon svahu je zde mírnější a poježdění v něm nás bavilo víc, než jsme čekali.

vars freeski camp

Další snowpark se jmenuje Park des Escondus. Jeho výhodou je, že horní část patří začátečníkům a spodní pokročilým jezdcům. Vzájemně si tak nepřekáží. Navíc je zde restaurace a bar, kde se za pár euro občerstvíte. Najdete ho pod lanovkami Crevoux I a II. Zajímavostí je kromě 16 - 18 urban překážek i fakt, že většina jich byla vyrobena z recyklovaného materiálu, takže všichni zeleně smýšlející frajeři se budou cítit jako doma.

U sedačkové lanovky Sibieres, respektive vpravo od ní, naleznete další snowpark nesoucí název Totem park. Najdete v něm velké množství překážek z přírodních materiálů, indiánskou vesnici s raily a totemy, které lze libovolně využívat. Jedná se o unikátní projekt v Evropě a určitě jej doporučujeme navštívit nejen potomkům slavného Vinnetoua.

freeski camp ve francii
 
vars freeski camp

Největší zvěrstvo se však rozprostírá ještě výš! Snowpark L´Eyssina je totiž opravdu hodně vymazlenou záležitostí. Leží ve výšce 2 400 m a je obsluhován dvěma vleky Crevoux I a II. Snowpark umožňuje vyžití pro začátečníky, pokročilé i profesionální jezdce, kteří zde naleznou řadu překážek, včetně obřích big airů s délkou 20 a 25 metrů. Dá se jim ale pohodlně vyhnout, takže kdo by se úplnou náhodou, díky únavě z předchozího večera necítil na nekonečný polet, má cestu otevřenou.

Dále je zde snowpark pouze pro holky s růžovýma překážkama a 2 snowparky pro děti. Vyjmenovávat překážky nemá smysl, to bysme tu byli do další zimy, ale nabídne vše, co jste kdy viděli i neviděli :)

Společně s Pospecem pro vás připravujeme i večerní kulturní program, ale hlavní náplňí tohoto výletu bude jezdit, jezdit, JEZDIT! Samozřejmostí je autobus v ceně, takže dopravu řešit nemusíte. Ceny jsme rozdělili pro začátečníky, kteří budou chtít využít služeb naší trenérské dvojky Ondra+Pospec a na zkušenější borce, kteří si nechtějí nechat ujít tuto akcičku, pojezdit ale coaching nepotřebují. V dolní části posledního snowparku vznikne také naše chill out zóna, kde bude dvojka Maty+Milis připravovat pitné i jedlé pohoštění pro všechny zájemce včetně testovačky lyží za doprovodu našláplé muziky z našeho repertoáru.

ubytovani Vars Francie

 

ubytovani Francie Vars

 ( Ubytování )

Termín:

11.4.-20.4.2014
-> odjezd v pátek 11.4. ve večerních hodinách z Prahy, příjezd v neděli 20.4. v brzkých ranních hodinách do Prahy
cena necamper: 6 990 Kč
cena camper: 8 888 Kč

ubytování ve Varsu
doprava autobusem
skipas od neděle do pátku ( 6 dní)
koučink + video koučink
testovačka lyží

Více informací a nezávaznou přihlášku naleznete na varscamp.cz a stránky všech snowparků čekuj ZDE!  Svou účast nezapomeňte potvrdit na Facebooku ZDE!

počet reakcí: 0 | přečteno: 4114x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
ČLÁNEK:

byl už přečten 4114x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

  • 2,9/5 vloček.
  • 2/5 vloček.

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama