<>
Video STYL ke stažení
AKCE 20.2.2014

Czech Freeski Tour 2014

Pomalu ale jistě se blíží první ročník czech freeski tournejvětší české Freeski tour, která odstartuje již tento víkend na Klínech.

- 23. 2. 2014 Sportareál Klíny -

czech freeski tour kliny

Bohužel tato zima zatím zimním sportům moc nepřeje, ale díky maximální snaze všech shaperů a provozovatelů areálů, které budou hostit první ročník naší série závodů Czech Freeski Tour 2014, se vše uskuteční podle plánu a snad nám ani ty zbytky sněhu neodteče nějaký jarní deštík.

Jako první zastávka na holení bude v krušnohorském areálu Klíny, kde pod vedením repre kouče Romana Daleckýho roste kicker a pevné překážky, aby se mohl odjet první závod. Trať bude obsahovat barel, jib platformu s bednou a lámačkou se závěrečnou platformou skoku se dvěma odrazy s tablem 5 a 8 metrů.

Systém závodu:

Do závod se může přihlásit jakýkoliv freeski jezdec bez ohledu na kvalitu ježdění v kategorích ženy, muži, junioři 15-19 let, děti do 15-ti let, čímž chceme dosáhnout co největšího počtu účastníků, což odpovídá myšlence "from riders for riders" (od jezdců pro jezdce). V každém závodu série získájí nejlepší krom cen také body do celkového pořadí a na jarním slavnostním večeru v Praze oceníme celkové vítěze tour, kteří se mohou těšit na atraktivní finanční ohodnocení a věcné ceny jako například lyže od Armady nebo voucher na chystaný freeski camp ve Varsu.
Vlivem souběžně konaného MČR v BigAir snowboarding je první závod rozdělen do dvou dnů. Na páteční trénink bude navazovat závod až v neděli. (v sobotu jedou snb).

Harmonogram:

Pátek 21.2.2014:
9:00 - 12:00 - Registrace
9:00 - 16:00 - Trénink

Sobota - MČR ve Snowboardingu 

Neděle 23.2.2014:
08:00 - 10:00 - Registrace + Trénink
10:00 - Riders Meeting
10:30 - 13:00 Kvalifikace (2 jízdy, lepší se počítá), 6 do finále

14:00 - 16:00 - Finále ( 2 jizdy, lepší se počítá)
17:00 - vyhlášení vítězů

Kategorie:

Ženy / 0-15 let děti / 15- 19 let - junioři / 19+ dospělí

Startovné: 100 Kč, v ceně není permice.
Systém tvorby žebříčku ČP a soutěžní řád ke stažení ZDE.

priprava freeski tour
 
park shaping

Celkoví vítězové českého poháru budou oceněni zajímavými věcnými cenami a prizemoney. Přihlášku na Klíny si stahujte ZDE!  -> vyplňte a pošlete prosím zpět na email milis@freeride.cz.

Na místo sebou doneste ještě vytištěnou a podepsanou přihlášku, urychlíme tím registrační proces. To platí hlavně pro všechny jezdce pod 18 let, kteří musí mít vytištěnou přihlášku s podpisem rodičů, jinak se závodu nemohou účastnit. Závod je na vlastní nebezpečí. Nezapomeňte svou účast potvrdit i na Facebooku ZDE.  Stránky areálu Klíny ZDE.

Dále budou mít možnost zařadit se do reprezentačního B družstva. Těšíme se na vás na Klínech! Na závěr se sluší poděkovat partnerům, bez kterých by to nešlo: Svaz lyžařů ČR, GoPro, snowpanic.cz, Armada czech a Meatfly!

počet reakcí: 0 | přečteno: 3910x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
ČLÁNEK:

byl už přečten 3910x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

  • 2,96/5 vloček.
  • 2/5 vloček.

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama