Video STYL ke stažení
SOUTĚŽE 15.10.2010

Vyhraj freestyle víkend pro dva na Kitzsteinhornu

Kitzsteinhorn - Zell am See - KaprunJestliže se právě rozhodujete, kam všude letos pojedete a nechcete utratit moc peněz, co takhle víkend na Kitzsteinhornu? S trochou kreativity a humoru můžete vyhrát víkendový pobyt zdarma. Stačí, když se jen zúčastníte soutěže, kterou připravilo toto středisko ve spolupráci s QParks.com a vyhrajete kompletní víkend s NITRO Pro-Coaching, hotel a permici pro dva a mnoho dalších NITRO dárečků!

Co musíte udělat?

Stačí, když zveřejníte svoji verzi povídky v němčině nebo v angličtině k 5 fotkám. Snowpark Kitzsteinhorn je na Facebooku, a proto vše proběhne tam! Najdete tam 5 fotografií a vy k nim vymyslíte příběh!

Jedna ze soutěžních sérií fotek.

Soutěž bude probíhat v klasické podobě. Každý druhý týden najdete pět nových obrázků v albu na Facebooku "Once Upon a Time ...". Buďte kreativní a vytvořte krátký příběh s maximálně 100 slovy a pošlete ho přímo v dolní části pod obrázky jako komentář. Každý příběh pak bude zveřejněn a hodnocen Kitzsteinhorn komunitou.

Příběh s nejvíce "líbí se mi" bude každý týden zveřejněn na internetových stránkách parku a automaticky postupuje do finále.

A to není vše!

Každý týden můžete vyhrát "příběh týdne" a získat další sladké ceny, jako permici nebo jiné dárky.

Ve velkém finále, které se uskuteční 10.12.2010 a 17.12.2010, se opět stanete soudci. Příběhy dvanácti týdenních výherců budou zveřejněny v novém albu a znovu hodnoceny Kitzsteinhorn komunitou.

Kdo nasbírá nejvíce "líbí se mi" v tomto týdnu, stává se vítězem a může se těšit na víkend včetně speciálního NITRO Pro-coachingu, hotel a permici pro dva! Ale nejen ty nejlepší příběhy mají šanci vyhrát: mezi všemi hlasujícími budeme losovat o hezké NITRO dárky!

Vyhlášení vítězů proběhne prostřednictvím Snowpark Kitzsteinhorn Loterry aplikace na platformě Facebooku a na internetových stránkách parku. Poté bude vítěz kontaktován e-mailem z adresy editors@qparks.com. Aplikaci můžete také najít na záložce Lottery na Snowpark Kitzsteinhorn stránce na Facebooku.

Tak sedněte na zadek, napište svůj nejlepší příběh a doufejte, že dostanete hodně "líbí se mi".

Přečtěte si také podrobná pravidla soutěže v angličtině.

Oficiální stránky parku: kitzsteinhorn.qparks.com

počet reakcí: 0 | přečteno: 9589x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
AUTOR:
MATiO - FreeSkiing.cz

ukaž profil

vypiš pouze jeho články

ČLÁNEK:

byl už přečten 9589x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

  • 2,95/5 vloček.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama