<>
Video STYL ke stažení
MULTIMÉDIA 22.10.2009

Chceš mít svoji fotku v časopise FREESKI?

freeski a freeskiingJezdíš na zajímavá místa a občas něco vyfotíš? Nebo focením žiješ? Nabízíme vám všem možnost dostat se do časopisu FREESKI. Domluvili jsme se s redakcí a máme v něm vyhrazenou jednu stránku pro fotky od vás. Co pro to musíte udělat? Čtěte dále.

Jak to bude fungovat?

V každém čísle časopisu FREESKI (počínaje druhým - do prvního už jsme to nestihli) budeme mít vyhrazenou jednu stránku, kterou se budeme snažit zaplnit fotkami, které pošlete do naší galerie vašich fotek (upravili jsme ji tak, aby uchovávala i fotky v nezměněné velikosti).

Kolik fotek na stránce bude, záleží pouze na tom, kolik zajímavého materiálu nám pošlete. Může to být jedna fotka na celé A4, a nebo pár menších fotek formou koláže.

Takže od teď se vyplatí posílat fotky do galerie v nejvyšší kvalitě (kterou umožňuje formát JPG).

Nejsi žádný super fotograf? Nezoufej!

Šanci mají
i fotky z mobilu!

Při výběru fotek se nebudeme řídit jenom tím, jak je fotka kvalitní, ale i tím, co zajímavého je na ní zachyceno. Takže je šance, aby se na stránku dostala i fotka, která není na sto procent kvalitní, ale zachycuje zajímavou situaci (vyfocenou třeba narychlo mobilem).

Pokud vám přijde jedna stránka málo, tak vězte, že pokud se tato spolupráce rozjede, tak je tady prostor pro rozvoj! Záleží v podstatě jenom na tom, jestli bude co tam dát - takže na vás!

Co všechno se u fotky objeví?

Budeme se snažit dostat k fotce i co nejvíce dalších informací. Když k fotce dáte do popisu např. kdo na ní je, kde byla vyfocená, atd... tak se to určitě taky použije. Jako autor bude uvedena osoba, která fotku vložila (její přezdívka na FreeSkiing.cz). Pokud budete chtít uvést něco jiného, stačí to dát do popisu.

Prostě a jednoduše, čím více informací budeme mít, tím lépe se nám bude s fotkami pracovat.

Kdo bude rozhodovat, co se vytiskne?

Pravděpodobně naše redakce a redakce FREESKI. Ale určitě budeme klást velký důraz i na to jak se vám fotka líbí - čili jak ji budete hodnotit. Nebo třeba jak velkou strhne diskusi. 

Tak neváhejte a posílejte!

Co tomu říkáte?

Je to pro vás zajímavé, máte nějaké dotazy? Budem rádi, když se k tomu vyjádříte v diskusi.

počet reakcí: 0 | přečteno: 34598x | | Další |
Reklama:
Přidej taky článek
AUTOR:
MATiO - FreeSkiing.cz

ukaž profil

vypiš pouze jeho články

ČLÁNEK:

byl už přečten 34598x

přečti si reakce

přidej svůj názor

Hodnocení:

  • 2,97/5 vloček.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

reklama
PARTNEŘI:

Alpina

FreeRide.eu

HonkyTonk

iDarek.cz

IMP squad

Moje Švýcarsko

ProfiCocky.cz

SkateShop.cz

SNOW

reklama